نوین لاین سرور اختصاصی ،سرور مجازی،سرور لینوکس،سرور ویندوز

امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

Today: Wednesday 29 January 2020

مارا درگوگل محبوب کنیدشرایط بازپرداخت وجه

وجود اعتماد و پشتوانه از ملزومات هر کاری است ، به همین خاطر سرویس دهنده برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی و ایجاد حس اعتماد دو جانبه تمام خدمات خود را با گارانتی بازپرداخت وجه در صورت ناراضی بودن مشترک ارائه می نماید . توجه نمایید خدماتی که مستقیما توسط این شرکت ارائه می شوند و حالت باز فروش ندارند شامل ضمانت بازپرداخت وجه به مدت هفت روز بوده و در سایر موارد بر حسب قوانین شرکت مرجع تصمیم گیری خواهد شد . البته شرایطی برای باز پرداخت وجه وجود دارد و در صورت عدم رعایت این شروط از طرف مشترک امکان باز پرداخت وجه وجود نخواهد داشت .

 

توجه داشته باشید: بازپرداخت وجه ، منوط بر این امر است که به طور مستقیم کمبود کیفیتی در سرور وجود داشته باشد و یا سرور دچار مشکل باشد! و یا سرویس دهنده ، تعهدات لازمه ی آن سرویس را برای کاربر فراهم نکرده باشد! در صورتی که کاربر بنا به دلایل شخصی نیاز به سرویس نداشته باشد ، این مورد شامل گارانتی بازپرداخت نخواهد شد!

 

اگر مشترک درخواست بازپرداخت وجه نماید باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نماید و ظوابط زیر را نیز دارا باشد.

مشترک نباید بیش از ۱۰% از منابع سرور مانند هارد یا پهنای باند را استفاده کرده باشد.

در صورتی که مشترک قبل از درخواست بازپرداخت وجه از امکان “نصب مجدد سیستم عامل به صورت رایگان” استفاده کرده باشد ، امکان بازپرداخت وجه وجود ندارد.

برخی از سرویس ها ، به صورت هدیه تنظیمات و کانفیگ های رایگانی بر روی خود دارند که این تنظیمات در صورت سفارش پلن های پایین تر شامل هزینه می باشد. در صورت بازپرداخت وجه ، هزینه ی تنظیمات و کانفیگ های انجام شده از مبلغ برگشتی کسر خواهد شد.

مشترک در طی این هفت روز نباید قوانین استفاده از سرویس ها را نقض نماید در غیر این صورت هیچ وجهی قابل استرداد نخواهد بود .

 

هزینه هایی مثل کانفیک های مربوط به سرور یا لایسنس مربوط به کنترل پنل ها که قابل برگشت نباشند از مبلغ سرویس کسر خواهند شد .

نکته : مبالغ مربوط به هزینه های کارمزد بانکی در هر شرایطی از کاربر کسر خواهد شد.

 بازگشت به صفحه شرایط خدمات
تمام حقوق برای شرکت سرورپردازان آسیا با نام تجاری نوین لاین و شماره ثبن 398737 ارایه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی محفوظ می باشد
طراحی و پشتیبانی : گروه طراحی وب آریستا

All Rights Reserved By Novinline.com
Copyright © 2017