نوین لاین سرور اختصاصی ،سرور مجازی،سرور لینوکس،سرور ویندوز

امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

Today: Wednesday 29 January 2020

مارا درگوگل محبوب کنیدنسخه پشتیبان

نسخه پشتیبان یا بک آپ (Backup) چیست؟
در دانش فناوری اطلاعات، بک آپ یا عمل بک آپ گیری اشاره به تهیه کپی هایی از اطلاعات دارد. این نسخه های کپی شده معمولا برای بازگرداندن اطلاعات هنگام آسیب دیدن و یا مفقود شدن اطلاعات اصلی به کار می روند.

backup

اهمیت تهیه نسخه پشتیبان
هر فردی در طول زندگی اش ممکن است چیزهایی را گم کند. ممکن است پول تان را از دست بدهید، راه تان را گم کنید، یا دلتان را ببازید! خب، کامپیوتر و سرور هم احتمال دارد چیزی را فراموش یا گم کند. تا به حال تصور کرده اید که ممکن است روزی سرورتان قفل کرده و همه اطلاعات ضروری تان از بین برود و هیچ راهی برای بازگرداندن آنها نداشته باشید؟ هر چند ممکن است این اتفاق پایان دنیا نباشد، اما می تواند برای شما بسیار وحشتناک و طاقت فرسا باشد.

تهیه و فعالسازی Backup هفتگی
هزینه فعال سازی سرویس پشتیبان گیری هفتگی از سرور و اطلاعات داخل سرور به ازای هر گیگ ماهیانه ۱۰۰۰ تومان در نظر گرفته می شود.
در این سرویس از کلیه اطلاعات شما به صورت اتوماتیک یک نسخه در سروری مجزا نگهداری می شود. ازاین رو شما آسوده خاطر خواهید بود در هر حال اگر اطلاعات شما به اشتباه از سوی شما و یا عناصر دیگر که قصد خرابکاری را دارند پاک شود.

در زیر لیست قیمت های سرویس پشتیبان گیری موجود می باشد.

نوع بک آپ گیری هزینه  ماهیانه نوع سرویس
هفتگی ده هزار تومان ده گیگ
هفتگی سی هزار تومان سی گیگ
هفتگی پنجاه هزار تومان پنچاه گیگ

جهت سفارش سرویس بک آپ می توانید هنگام سفارش سرور مجازی گزینه سرویس پشتیبان گیری را انتخاب کنید.
تمام حقوق برای شرکت سرورپردازان آسیا با نام تجاری نوین لاین و شماره ثبن 398737 ارایه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی محفوظ می باشد
طراحی و پشتیبانی : گروه طراحی وب آریستا

All Rights Reserved By Novinline.com
Copyright © 2017