نوین لاین سرور اختصاصی ،سرور مجازی،سرور لینوکس،سرور ویندوز

امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

Today: Wednesday 29 January 2020

مارا درگوگل محبوب کنیدسرویس آی پی مانیتور

سرویس آی پی مانیتور چیست
مانیتورینگ عملی است برای مشاهده وضعیت یک سیستم است. برای مثال سرور و یا سایت شما ممکن است در هر لحظه وضعیت های متفاوتی داشته باشد . شما با سرویس های مانیتورینگ می توانید از وضعیت لحظه ای سرور و سایت و شبکه مخابراتی مطلع شوید و گزارش لحظه ای خطاها و عیوب و مشکلات شبکه یا سرور خودتان را ملاحظه کنید و گزارش کامل و دقیقی به صورت جامع در اختیار داشته باشید.
تمامی سرورها و وب سایت ها و سیستم های شبکه در شبکه اینترنت یا شبکه های داخل نیاز به مانیتورینگ و مانیتور شدن (Monitoring) دارد.
این بدان معناست که هرگاه مشکلی برای وب سایت و سرور شما پیش آمد به صورت آنی از طریق سیستم های اطلاع رسانی با خبر شوید.
وب سایت و یا سرور شما دارای کاربران زیادی می باشد که با در دسترس نبودن وب سایت و قطع شدن سرور یا وب سایت لطمه فراوانی به اعتبار آن ها وارد می گردد و این موضوع موجب ناراحتی کاربران می گردد.

 

کاربران سرویس آی پی مانیتور کیستند

گروه سرور پینگ برای صاحبان این دسته وب سایت ها پیشنهاد می کند از این سرویس استفاده نمایند
پرتال
سایت خبری
فروشگاه اینترنتی و آنلاین
دیتاسنتر و مراکز داده پردازی
ارائه خدمات هاستینگ و میزبانی وب
بانکداری اینترنتی
پرتال سرویس دهی دولتی و خصوصی
وب سایت شخصی
وب سایت شرکتی
سایت اطلاع رسانی
سرور خدمات دهی
همانند :
Web Server – وب سرورMail Server – ایمیل سرور Database Server – سرور بانک اطلاعاتیBackup Server – بک آپ سرور FTP Server – اف تی پی سرورVPN Server و …
* به طور کل هرنوع سایت و یا سرور

به طور معمول در هر زمان که مشکلی برای سرور و یا وب سایت شما پیش آید زمانی سپری خواهد شد که شما متوجه مشکل وب سایت و یا سرور خودتان شوید و این اطلاع رسانی با تاخیر بسیار زیادی انجام می شود اما از طریق سرویس های مانیتورینگ سرور پینگ به سادگی پس از ۱ دقیقه از طریق ایمیل و پیامک و سیستم های اطلاع رسانی دیگر از مشکل خودتان با خبر خواهید شد.

آیا می دانید اگر وبسایت شما هک و یا به آن حمله شود شما می بایست اولین نفر با خبر شوید
با نصب سیستم های مانیتورینگ برروی وب سایت در هر هنگام که به هر دلیل وب سایت شما هک شد و یا حمله ای به آن صورت گرفت و صفحات وب سایت شما به دلیل هک تعویض گشت شما اولین نفر از آن با خبر خواهید شد و به راحتی می توانید موردتان را برطرف نمایید. این سرویس مانیتورینگ با کنترل اطلاعات ورودی در صفحات سایت و تطبیق دادن آن ها با اطلاعات از پیش تعیین شده و داشتن یک سیستم روباتیک در هر زمان که اطلاعات ورودی همخوانی نداشتند به صورت خودتان برای شما گزارش و هشدار از طریق ایمیل و پیامک ارسال می گردد که شما می توانید مورد را با داشتن این هشدار در سریع ترین زمان ممکن حل نمایید.

آیا رتبا شما در گوگل و جستجوگر ها مهم است
گوگل و سایت های ارائه دهنده خدمات جستجو وب سایت هایی که از کیفیت بالا برخوردار نیستند و قطع می شوند را دوست ندارد و موجب تضعیف رتبه بندی وب سایت شما در جستجوگر ها خواهد. اگر رتبه شما در گوگل و … مهم است می توانید از طریق این سرویس های مانیتورینگ همواره اولین نفر از قطعی ها باخبر شوید و مورد را در اسرع وقت برطرف نمایید.

تمام حقوق برای شرکت سرورپردازان آسیا با نام تجاری نوین لاین و شماره ثبن 398737 ارایه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی محفوظ می باشد
طراحی و پشتیبانی : گروه طراحی وب آریستا

All Rights Reserved By Novinline.com
Copyright © 2017