نوین لاین سرور اختصاصی ،سرور مجازی،سرور لینوکس،سرور ویندوز

امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

Today: Wednesday 29 January 2020

مارا درگوگل محبوب کنیدمدیریت سرور

کارشناسان فنی شرکت سرورپردازان آسیا آمادگی دارند تا در هر زمانی با شما در پشتیبانی فنی و مدیریت سرور(هایتان) همکاری نماید. این همکاری میتواند شامل بررسی یک مشکل خاص و یا مانیتورینگ (Monitoring) و مدیریت مداوم سرور(های) شما باشد. کارشناسان فنی نوین لاین همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه اندازی و پیکربندی اولیه سرور(های) شما را دارند.
خدماتی که در این بخش میتوانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است.
خدمات مدیریت سرور محدود به این لیست نمیباشد، اگر نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمیشود میتوانید با بخش پشتیبانی نوین لاین تماس گرفته تا شما را در انجام آن یاری نمایند.

خدمات رفع مشکل سرور:
زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد می توانید از کارشناسان فنی نوین لاین برای بررسی موضوع استفاده نمایید.مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم عامل و یا سرویس های مورد استفاده مانند وب سرور، کنترل پنل مورد استفاده، مشکلات امنیتی، حملات DOS این موضوع را شامل می شوند.
هزینه سرویس
رفع مشکل سرورهای مجازی
، به مشکل مورد نظر و سیستم عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل بستگی داشته و از ۲۵ هزار تومان شروع می شود .


خدمات کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور:
این سرویس مورد استفاده افرادی قرار میگیرد که دارای مشتری بوده و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان دارند،در این روش کارشناسان فنی نوین لاین تمام امور فنی سرورهای شما اعم از تعمیر، نظارت، پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده می‌گیرد.
هزینه این سرویس بر اساس تعداد سرور،سیستم عامل سرورها،کنترل پنل،تعداد مشتریان از ۱۰۰هزار تومان در ماه شروع میشود

خدمات راه اندازی و پیکربندی سرور
نوین لاین امکان راه اندازی اولیه که شامل نصب سیستم عامل، نصب و پیکربندی سرویس های مورد نیاز (مانند ایمیل سرور، DNSسرور، وب سرور،کنترل پنل و مانند این‌ها) میباشد را داراست. این سرویس شامل سرور(های) داخل و خارج ایران میشود، بدین معنی که اگر شما سروری بصورت محلی در داخل ایران داشته باشید. کارشناسان فنی نوین لاین امکان ارایه این سرویس را به شما دارا هستند و اگر از یک دیتاسنتر خارجی نیز سرور اجاره کرده باشید بازهم کارشناسان فنی نوین لاین امکان انجام این امور را دارند.
برخی از سیستم عامل ها و کنترل پنلهای مورد پشتیبانی :
انواع نسخه های سرور از توزیع های مختلف لینوکس که معمول ترین انها CentOS ، Redhat Linux Enterprise ، Debian و Ubuntu Server میباشند
انواع نسخه های سیستم عامل های خانواده یونیکس شامل FreeBSD و OpenBSD
انواع سیستم عامل های خانواده ویندوز اعم از نسخه های مختلف Windows 2003 و Windows2008
سیستم های ایمیل شامل: Qmail ، Exim، MailEnable ، Imail
سیستم های DNS شامل: Bind , MSDNS
سیستم های وب شامل: Apache و IIS
کنترل پنلهای هاستینگ شامل: Hosting Controller ، Helm ، Cpanel/WHM ، CWIpanel ، dotnetpanel ،Ensim ، Plesk و Directadmin
هزینه این سرویس بر اساس سیستم عامل،نوع سرویس ها، مکان سرور و تعداد آنها از ۵۰هزار تومان شروع میشود.
تمام حقوق برای شرکت سرورپردازان آسیا با نام تجاری نوین لاین و شماره ثبن 398737 ارایه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی محفوظ می باشد
طراحی و پشتیبانی : گروه طراحی وب آریستا

All Rights Reserved By Novinline.com
Copyright © 2017