نوین لاین سرور اختصاصی ،سرور مجازی،سرور لینوکس،سرور ویندوز

امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸

Today: Wednesday 29 January 2020

مارا درگوگل محبوب کنیدچرا نوین لاین

حضور شرکت سرورپردازان آسیا از سال ۱۳۸۶ دربازار فروش سرور اختصاصی و مجازی حضور در جمع ۱۰ سرویس دهنده برتر ایران یکی از افتخارات ماست.


این حضور درازمدت نه تنها باعث کسب تجربیات فراوانی برای ما شده است، بلکه ماندگاری در این بازار میتواند نشان از موارد متعددی داشته باشد:


۱- کیفیت بالای سرویس ها و خدمات ارائه شده هاستینگ، سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی
۲- سرویس دهی آنلاین و پشتیبانی فنی، سریع و قابل قبول.
۳- هزینه های متعادل خدمات نسبت به سایر سرویس دهندگان.
۴- ارائه سرویس های بروز و خدمات متنوع و گسترده.
۵- جذب و خدمات دهی به مشتریان متعدد از سراسر کشور.
ازجمله این موارد است.


وجود متخصصان امنیتی ویژه برای نگهداری و بررسی مداوم سرورها، فضایی مطمئن و امن را برای انجام تجارت الکترونیک و ارائه خدمات اینترنتی شما فراهم می آورد.


سرویس دهی پایدار و برخط مهمترین هدف ماست و وجود مشتریان خارج از ایران گواه بر این ادعاست.


مشتریان نوین لاین علاقه ای به جابجایی و مهاجرت از سرورهای ما ندارند و این ثبات، نتیجه رضایتمندی، جلب اعتماد و اطمینان آنهاست.
تقبل هزینه های بیشتر، جهت همکاری با دیتاسنترهای معتبر جهانی و ارائه سرویسها برروی سرورهای قدرتمند و پایدار، استفاده از سیستمهای خودکار و پیشرفته پشتیبانگیری، تضمین بازگشت هزینه سرویس، همه و همه باعث شده است که امروزه بتوانیم سرویسی با کیفیت و مطمئن را به مشتریان خود ارائه دهیم.


هم اکنون سایت نوین لاین دارای گواهی ثبت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی موقت و همچنین دارای درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت به شما این اطمینان را می دهد ، در صورتی که قصد تهیه سرور اختصاصی را دارید با خرید از ما به معنی واقعی کیفیت خدمات پی خواهید برد.
تمام حقوق برای شرکت سرورپردازان آسیا با نام تجاری نوین لاین و شماره ثبن 398737 ارایه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی محفوظ می باشد
طراحی و پشتیبانی : گروه طراحی وب آریستا

All Rights Reserved By Novinline.com
Copyright © 2017